Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 15 Haziran 2020, 18:40
Şanlıbayrak Çelik Dijital İşletme Yönetimine geçiyor
Sektörünün lider firmalarından Şanlıbayrak Çelik Konstrüksiyon Ltd.Şti. kurumsal yönetim çalışmalarına Dijital İşletme Yönetimi sistemi ile başladı.
 
1980 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan ŞANLIBAYRAK Çelik Konstrüksiyon İnşat Turizm Sanayi Ticaret ve Limidet şirketi, uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimlerine ek olarak, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarına dayalı, ilericilik ilkesinin beraberinde yakaladığı gelişimin farkındalığı ile çelik sektöründe yerini almıştır.
 
ŞANLIBAYRAK Çelik bünyesinde barındırdığı, çelik işleme atölyesi, kesim-büküm işletmesi ve doğrudan çelik tedarik merkezi ile 2000 ton çelik işleme kapasitesine sahip olup, yıllık 5000 ton çeliği satış amaçlı iç piyasaya sunmaktadır. Tam otomatik plazma delim, kesme üniteleri ile hızlı ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş  olan ŞANLIBAYRAK Çelik; iş dünyasının önde gelen firmalarının güvenini kazanarak çok sayıda projeye başarı ile imza atmıştır.
 
Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan ŞANLIBAYRAK Çelik, anahtar teslim fabrika ve depo-hangar binaları, iş-yaşam merkezleri, eğitim ve spor yapıları, çatı ve cephe imalatı konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmeti vermektedir.
 
Buna binaen, çelik ankraj imalatları, profil karkas imalatları, flanş ve bayrak yapımları ve plazmaya dayalı makine parça imalatları sayesinde birçok projede adından söz ettirmiştir.

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU