Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 08 Temmuz 2020, 23:08
Microsoft Teams uygulaması ile DİJİTAL İŞLETME YÖNETİMİ
DİJİTAL YÖNETİM sisteminin ne olduğunu görüp öğrenen BASİRETLİ bir iş sahibi ya da yöneticinin, işletmesinde çalışan sayısı ile birlikte departmanlar da çoğalmışsa; dijital olmayan mevcut sistemini artık buna göre revize etmemesi BU SİSTEME İHTİYACI OLMADIĞINI İDDİA ETMESİ İMKANSIZDIR.
 
Pek çok yazılımla da çözülebilecek olan bu sistemin MİCROSOFT TEAMS programı ile uygulanması MÜMKÜNDÜR. Belirli bir depo alanına kadar da ücretsiz olan ve iletişim tarafındaki güçlü altyapısı nedeniyle de biz bu yazılımı önermekteyiz.
 
Kurulumunda tıpkı excell gibi boş sayfa gibi görülen bu uygulamanın DİJİTAL İŞLETME YÖNETİMİ olarak kullanabilmesi için gerekli altyapı, eğitim ve çözüm danışmanlığı hizmetimiz bulunmaktadır. Artık cep telefonlarınıza da yüklenebilen bu çözümle tüm şirket online elinizin altında olacaktır.
 
Kuracağımız İDEAL - DİJİTAL YÖNETİM SİSTEMİ size/işletmenize ne kazandırır ?
 
Yöneticilerin ve çalışanların daha çevik, daha doğru ve kaygısız kararlar alabilmesini sağlar çünkü tüm geçmiş süreç ve anlık sonuçlar istediği an gözünün önündedir.
 
İşletmelere şeffaflık ve farkındalık getirir. Olumlu veya olumsuz tüm işleyişlerin (duyurular, cezalar, toplantılar, iş kazaları, işten çıkarmalar, savunmalar, şikayetler, finansal akışlar, vb.) anında görünür ve görüntülenebilir olur. Gözünüzden birşeyin kaçırılmasına imkan vermez.
 
Adaptasyonu/Oryantasyonu hızlandırır. Personel değişikliklerinde; çalışanın kendisinden önceki verilere hâkim olmasını sağlar. İşletmelerde denetleme yapısını oturtur. Dış ve iç denetlemelere doğruluk ve hız kazandırır. Kayıtlı kurumsal yapı sebebiyle; çalışanların geçmiş veya mevcut işleyişe olan hakimiyetini arttırır. Böylece etkinliği arttırır, yönetimi kolaylaştırır ve çalışanları uzmanlaştırır. Bu şekilde çalışanların faaliyetlerini tam ölçülebilir kılar ve ölçülen verimlilik sayesinde çalışanlar arası haksız rekabeti de kaldırır.
 
Tüm verilerin, süreçlerin, vakaların anlık izlenmesini sağlar ve iş hakimiyetini güçlendirir. İşletmelerdeki tüm departman faaliyetlerinin anlık olarak takip edilebilmesini sağlar. İşletmelerdeki toplantı ve raporlama yapısının verimli ve kaliteli hale gelmesini sağlar.

“İşveren – Yönetici – Çalışan” iletişim zincirini destekler ve kalitesini arttırır. Ortak bir platformda çalışanların fikirlerini (öneriler, talepler vb.) rahatça beyan etmelerini sağlar. Yenilikçi, düzeltici önerileri yöneticilere daha hızlı ulaştırır. Çalışanlara kendilerini daha iyi ifade edebilme ve gösterebilme imkânı verir. 

İşletme belgelerinin tam kaydının tutulması ile (dokümanlar, formlar, yazışmalar, prosedürler, tecrübeler, fotoğraflar, çizimler, tutanaklar, vb.) kurumsal hafızayı oluşturur ve pekiştirir. Belgelerinin doğru arşivlenmesini sağlar ve adresler. Arşivlenmiş ve adreslenmiş belgelerin yerlerini bilir ve bu belgelere ihtiyaç olduğunda hızlı erişimi sağlar.
İşletmeleri “Kalite Yönetim Sistemine” uygun hale getirir.

İşletmelerin süreç yönetimini oturtur, işletmenize kalite ve değer katar.
 

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU