Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 19 Mart 2021, 09:02
Özlük DOSYASI
İşletmelerde ÖZLÜK DOSYASI'nın düzenli ve güncel bulundurulması yasal bir zorunluluktur ve ayrıca büyük önem taşır.
 
Birçok işletmede telli özlük dosyalarında takip edilen bu dosyalama şekli ile bir süre sonra dosya düzeni bozulur, artık olması gereken evraklar ya hiç dosyalanmaz ya da karışık bir düzenle üst üste takılır. Zamanla dosya incelendiğinde neyin eksik olup olmadığı farkedilemediği gibi  istenen verimi sağlamaz. Eksik 1 evrak bile işverene büyük cezalarla geri dönebilir.
 
Bu nedenle özlük dosyalarının, mekanizmalı klasörlerde, seperatör sistemi ile kullanılması hem kolaylık, hem de pratiklik sağlayarak karmaşayı engeller.
 
Özlük dosyasında bulunması gereken dökümanların listesi, konusu ile ilgili her seperatörün üzerinde ayrıntılı olarak yazılmış bulunmaktadır. Dosyalanan dökümanın karşılığı olan kutuların işaretlenmesiyle eksik evrak kontrolü çok hızlı bir şekilde yapılmış olur.
 
Yine bu dosya içeriğinde gereken ihtarname, bildirim, sözleşme gibi dökümanları sitemizden rahatlıkla indirerek firma ve çalışan bilgilerinizi de bilgisayar üzerinden düzenleyerek çıktı alabilirsiniz.
 
Tek klasörde birden fazla personel takip edebilmeniz için kapak sayfaları diğer seperatör ölçülerinden uzun tutulmuştur.
 
Özellikle Kalite Yönetim Dökümanları, İş Sağlığı ve Güvenliği dökümanları, Eğitim gibi mevcut özlük dosyalarında bulunmayan tüm ayrıntılar da dosya sistemimizde bulunmaktadır.
 
Özlük dosyamız bu konuda uzman avukat, öğretim görevlileri ve bilirkişilerin çalışmaları ile hazırlanmıştır.
 
Yol gösterici özelliğe sahiptir. Dosyamızı açtığınız andan itibaren nelerin ihtiyaç olduğu ve neyin nerelere takılması gerektiği kolayca görülür.
 
Seperatör karton kalitesi de bozulmaları engellemek için yüksek kaliteli  kartona basılmıştır.
 
200 adet ve üzeri talepleriniz için firma logonuzla basım imkanı bulunmaktadır.
 
 
 
 

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU