Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 08 Temmuz 2020, 23:12
Vergi Hukuku DANIŞMANLIĞI
Müşterilerimizin vergi risklerini yönetmesine yönelik Vergi Hukuku Danışmanlığı Hizmeti de sunuyoruz. Ülkemizde oldukça karmaşık olan vergi mevzuatı konusunda kurumsal müşterilerimize bir yol haritası sunuyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’de geçerli olan yasa ve mevzuatlar ışığında müşterilerimize etkin ve güvenilir sonuçlar sunmayı hedefliyoruz.
 
Kurumsal müşterilerimize yaptıkları uygulamalarının mevzuatlara uygunluğunu incelemenin yanı sıra vergisel risklerin ortaya çıkarılmasını hedefliyoruz..
 
Özellikle etkin MİZAN denetimleriyle şirketin REEL MİZAN sistemine geçişi ile ilgili FAALİYET PLANLAMALARI oluşturuyoruz.
Bunun yanı sıra, ileriye yönelik vergi planlamaları sunuyoruz. 
 
Vergi danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde amacımız,  gelecekte doğabilecek sorunların önceden tespiti, vergi yükünü azaltma imkanı doğurabilecek işlemlerin gözden geçirilmesi ve firmamıza iletilen tereddütlere ilişkin mevzuat ve uygulama hakkında yol gösterme, bilgilendirme ve sorun çözme amaçlarına yöneliktir.
 
Her türlü VERGİ DENETİMİ işlemleri, sonucunda çıkabilecek VERGİ CEZALARI ile bunlara karşı yapılabilecek VERGİ DAVALARI işlemleri danışmanlık faaliyetlerimiz arasında bulunmaktadır.
 

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU