Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Proje Finansmanı

Proje Finansmanı

Yurt dışı finans talebi süreci

1. TESPİT
Öncelikle bize ulaşan konular hakkında telefonla ön bilgilendirme ile başlanır. İlk uygunluk tespitinden sonra firmanızda ayrıntılı bilgilendirme toplantısına geçilir. Talebin en verimli, en hızlı ve en az maliyetli yöntemlerle gidilebilecek yolları tespit edilir. Proje uygunluğu halinde tüm süreç planı bilgilendirmesi yapılır.
 
2. TEKLİF
Standart “ön talep formu” firmanız tarafından doldurulması için teslim edilir. Talep formumuzun standart ve kuralları formda yazılıdır. Firmanızın kişisel veri ya da projenizle ilgili rakiplere duyurumu gibi hiçbir özel bilgiye girmeden ilk çalışmamıza yeterli olacak ve açık kaynaklarda görülebilecek firma bilgileri yanında proje ile ilgili genel bilgilerin istendiği bir talep formumuz doldurulacaktır. Bu formun doldurulması ve teslim standartları özeldir ve toplantılarda gereken bilgilendirmeler yapılır.
 
Bu “Ön talep formu” nun bize tesliminden itibaren şirketimizce fon taraması yapılarak en uygun fon ve yaklaşık maliyetler tespit edilir ve 15-30 gün içerisinde firmanıza bildirilir. Bu aşamaya kadar özel bir extra hizmet verilmediği taktirde faaliyetlerimiz ücretsizdir.
Yapılan bilgilendirmemiz sonucunda sürece devam kararı halinde gizlilik sözleşmelerimiz yapılır ve ilgili fondan firmanıza niyet mektubu teslim edilir.
 
3. SÜREÇ
Bu aşamada yoğun bir evrak ve raporlama sürecine girilir. Firmanızdan tüm finansal veriler, projenizle ilgili tüm detaylar ilgili fonla birlikte çalışmaya başlanır.
Bu süreç yaklaşık 60 gün sürebilmektedir. Sürecin uzaması ya da kısalması firmanızın projenizle ilgili çalışmalarının kalitesine de bağlıdır.
 
4. SONUÇ
Bu aşamada yoğun bir evrak ve raporlama sürecine girilir. Firmanızdan tüm finansal veriler, projenizle ilgili tüm detaylar ilgili fonla birlikte çalışmaya başlanır.
Şirketimiz de kendi hizmet bedelini bu ilk tahsilatınızla birlikte firmanızdan alır.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU