Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Fescom Mühendislik Ltd.Şti.

Fescom Mühendislik Ltd.Şti.

Fescom Mühendislik Türkiye ve dünyanın bir çok farklı noktasında önemli projelere imza atmış bir ekibin tecrübelerini birleştirmesiyle kurulmuştur.

Müşterilerimize yapısal kablolamadan network çözümlerine, yangın algılama sistemlerinden IP CCTV sistemlerine, kartlı geçiş ve güvenlik sistemlerinden IP Telefon santrallerine, data center alt yapı çözümlerinden mekanik otomasyona ve kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerin 7/24 destek hizmetine kadar geniş bir yelpazade uluslararası alanda hizmet veriyoruz.

İnşaat, Eğitim, Endüstri, Sağlık, Otelcilik, Üniversiteler, Medya, Finans ve sigorta çözümlerimizle uzmanlaştığımız sektörlerdir.

Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulmasını sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyet, öneri ve şikayetini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.

Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerinin bilinciyle; çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(533) 607 00 71

TALEP FORMU